Celtniecība

Grīdas žūšana

Individuālo līmeņu žāvēšanas laiki ir ļoti atšķirīgi. Anhidrīda segums ir kalcija sulfāts segumiem parasti nepieciešams daudz īsāku žūšanas laiku nekā cementa klons, bet arī par to, ka gatavi ievērojami zemāku atlikušo mitrumu.

No betona žāvēšanas var paātrināt dažādos veidos:

  • ko kondensējas kondensēties kopā ar ventilatoru
  • ar pietiekamu gaisa apmaiņu (pareiza ventilācija)
  • ar sausu apkurei (jau ir noteikts ļoti detalizēti ar zemgrīdas apkuri)
  • Daudzos gadījumos Koncentrēt pārāk dārga vai nav iespējama. Šeit parasti ir piemērota ventilācija, lai ievērojami saīsinātu seguma žāvēšanu un ļautu tai vienmērīgāk darboties. Tas noteikti ir ieteicams.

Pareiza ventilācija

Pareiza ventilācija paātrina un saskaņo katru žāvēšanas procesu uz klona. bet darīt šādos lietas:

  • pietiekama ventilācija nav plašs izžāvēšana
  • nav ierakstu papildu mitruma
  • regulāru vēdināšanu Nav melnrakstu
  • Ideāli piemērots žāvēšanai ir regulāra gaisa apmaiņa vairākas reizes dienā. Būtu vienmēr

šoks atklāja: 1. Uzmanieties, lai

velkot logus plaši atvērtas
otro! 3. Aizveriet logus pēc ventilācijas
! Windows, kas pastāvīgi pievelk, nerada gaisa apmaiņu. Tas pat var būt neproduktīvi.Ventilējamies apmēram 2 - 3 reizes dienā. Tas ir pietiekami, lai nodrošinātu pietiekamu gaisa maiņu. Pēc tam aukstais gaiss telpā var absorbēt vairāk mitruma nekā siltais gaiss, kas pēc kāda laika veidojas - tādējādi segums ātrāk izžūst.

Ventilācijas ilgums nedrīkst pārsniegt 10 - 15 minūtes. Šis laika periods ir pietiekams piespiedu ventilācijai, lai panāktu pietiekamu gaisa apmaiņu.

Izvairieties no ventilācijas, ja ārā ir augsts mitrums (piemēram, lietainās dienās). Tādā veidā jūs varat ielieciet vairāk mitruma ēkā, nekā jūs notecējat, un jūs pat var pasliktināt žāvēšanas rezultātu.

Padomi un triki Jūs nedrīkstat

elpot ersten pirmo 24 stundu laikā pēc uzstādīšanas līme. Šoreiz notiek līme, lai piesaistītu. Protams, ja tiek izmantoti kondensāta žāvētāji, ierīču darbības laikā logiem jābūt pastāvīgi noslēgtiem.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru