Betona bruģakmeņu: ceļveži

betona bruģa akmeņi, mūsdienās bieži diapazonā no piebraucamo ceļu un dārzu izmantot, tie ir salīdzinoši viegli uzstādīt, bet var veikt arī mākslinieciski izaicinošu modeli. Betona bruģakmeņi galvenokārt raksturo zemu cenu un labu ekoloģisko līdzsvaru.

Kur ir bruģēts - un kāpēc

bruģēts ceļi ir ne tikai nodrošināt tīru izskatu piebraucamais ceļš un dārzu, bet arī veido gludu virsmu, kas ir viegli staigāt un apmierinoši, turklāt arī labāk aizsargāta pret netīrumiem, nevis tikai izlīdzinātas ceļiem. Uz asfaltētajiem ceļiem ir mazāks nelaimes gadījumu risks avārijas dēļ, nekā uz neapbruņotu pazemes. Tāpēc ietves ir ne tikai optiskā līdzekļi un aizsardzību no piesārņojuma rašanos nelabvēlīgiem laika apstākļiem, bet arī līdzeklis, lai palielinātu drošību, ap māju un dārzu.

betona bruģakmens, granīta pret

bruģakmeņiem izgatavoti no granīta kā toughest, visizturīgākā un lielākā daļa dabas materiālu bruģēšana jāpiemēro. To trūkums ir galvenokārt liels svars, daudz augstāka cena un zemākā krāsu un modeļu izvēle. Turklāt granīta segumus dažreiz ir grūtāk nolikt, nekā betona bruģakmeņiem. Tāpēc

Konkrētu bruģakmeņiem priekšrocības ir:

 • zemāka cena
 • lielāka dažādība
 • vieglāks svars - kas spēlē, piemēram, transports un piegāde svarīga loma
 • bieži vien ir vieglāk instalēt

Trūkums faktiski attiecas tikai pretēju granītu, bet mazāku izturību būtiska, bet Diez vai kāds cer, ka vairāku simtu gadu garumā būs vairākas gadsimta izturības kategorijas, un pat konkrēts segums var viegli izdzīvot daudzus gadu desmitus, ja to pareizi uzliek.

izmaksas betona bruģa un granīta seguma

kā ar visiem celtniecības materiāliem, izmaksas līmenis ir augšpusē vienmēr gandrīz neierobežotas, ja runa ir par īpašām un eksotiskiem materiāliem - zemāk, bet daži vadlīniju cenas labākas orientācijas:

betona bruģakmeņi izmaksās vienkāršu dizainu aptuveni 7 - 9 eiro par Kvadrātmetri, daži īpaši piedāvājumi vai atlikušie krājumi ir pat zemāki. Par augstāko klasi tev jāsagaida apmēram divreiz, aptuveni 16 - 18 eiro par kvadrātmetru. Tomēr dažu augstākās kvalitātes produktu augšējā robeža bieži ir no 60 līdz 100 eiro par kvadrātmetru vai pat vairāk.

Par cenu un citiem kritērijiem ir nozīme:

 • formu betona bruģakmens
 • pieprasītā summa lielākas summas bieži vien ir ievērojami lētāks
 • klātbūtne visiem atlikušajiem krājumu vai īpašu

Salīdzinājumam, granīta bruģakmens akmeņi ir daudz dārgākas: šeit ir mērķa cena aptuveni 38 eiro par tonnu, kas nozīmē, lēti akmeņus, kas nāk galvenokārt no Ķīnas, sākot no aptuveni 15 eiro par kvadrātmetru, labu akmens materiālu no tuvāk graudu ražošanai, bet bieži vien ir 80 eiro par kvadrātmetru, un bieži vien ir daudz lielāks. Atšķirībā no betona blokiem nāk granīta bruģakmens ir citas cenas kritēriji piepildījums, proti

 • cietība - mēra ar atzīmi no 1-10, ar vērtību 8, ir bijis viens no vissmagāk dabīgiem akmeņiem, kas kādreiz notiks
 • virsmas apdari un
 • >

 • krāsu

Protams, daudzumi arī šeit spēlē noteiktu lomu, lai gan ne tik daudz kā ar konkrētiem bruģakmeņiem. Kaut

LCA no betona bruģakmeņiem pāri no granīta bruģi

Granīts ir dabīgs materiāls, bet ekoloģiskais līdzsvars joprojām ir kopā ir ievērojami sliktāks nekā betona bruģakmeņiem, jo ​​granīts ir Plutonic rock, kas ir dārgi jāveicina. Liela daļa lētu ražojumu nāk no Ķīnas, kas nozīmē augstus transporta maršrutus un attiecīgi lielu CO2 emisiju. Betona, no otras puses, galvenokārt ražoti uz vietas, tad sākot materiāli betonam ir dabas materiāli, pat ja būvmateriāls pats ražo rūpnieciski. Tā rezultātā betona bruģakmeņi ir daudz ekoloģiski dārgāki nekā granīta dabīgais produkts.

Atskatoties uz priekšu

Viduslaikos tikai ar ļoti nozīmīgām pilsētām ielās bija bruģēts un bieži nepārtraukti. Par valsti atpūtas nācās samierināties ar ļoti vienkāršiem grozs sliedēm, kas bieži bija gandrīz apmierinoši, kad līst lietus, un pavasaris dziļi dubļaina un ratiņi. Advanced tur bija romieši: romiešu ceļi novietoti uz uzbērumiem, kurss joprojām ir realizēt bija romiešu laikos kaut kā nepārtrauktas bruģēts "šosejas", kas ļāva ātri un drošu pārvietošanos un it īpaši no preču un karaspēka transportam, un līdz ar to uz Romiešu panākumi Eiropā ievērojami veicināja. Viņu celtniecība bija monumentāls sasniegums.

ieklāšana betona bruģakmeņi

Bruņojušies ar gumijas āmuru, straightedge un auklas arī labiekārtošanas var uzdrošinos ievelkot no betona blokiem. Svarīga loma, ar ko noteikti ir Pamatnes sagatavošana, tas ir svarīgi, lai vēlāk kravnesība betona plāksteris.

substrāts preparātu ietver:

 • atvienot plāksteris zonu un izņemšanu no aptuveni 15 - 20 cm augsnes
 • aptver dibenu ar neaustiem, aizbērt dibenu ar kārtiņu grants, lai nodrošinātu stabilu pamatu
 • aizpildot ar smalku šuvju smiltis un rūpīgi noņemšanas ar nogriezni, lai plakanā gulēšanas zemes ensteht

uzstādot pats, jums jārīkojas šādi:

 • arī bruģakmens būtu, apmales vispirms attālumā apmēram 3-5 mm ir noteikti. Pieskarieties leju ar gumijas āmuru un nodrošiniet precīzu horizontālo izlīdzināšanu un pareizo augstumu, biežāk pārbaudiet gara līmeni.
 • Kad uzstādīšana ir pabeigta, uzklājiet smalko savienojumu smiltis, līdz tā sastiprina un piestiprina bruģakmeņiem.

ko modelis

Pēc jūsu betona bruģakmeņi var uzstādīt vai nu krusta režģi asociācijas, gan pinumus žoga, dekoratīvie vai svītras acs vienību, kopā ar mozaīkas rakstu arī var novietot, iespējams, arī ar bruģakmeņu dažādās krāsās.

cenas Home Pakalpojumi bruģējot

The bruģakmens daļēji atšķiras atkarībā no darbības izmaksas, - bet gan atkarībā būt bruģēts Virziens zona, vietējos apstākļus un vēlamo akmeņi bieži būtiski viens no otra, bet vidēji tie pārvietojas ar cenu diapazonā no aptuveni 50 - 100 eiro uz kvadrātmetru, ieskaitot (lētākus) akmeņus un bez īpašiem dekorācijas veidiem.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru