Java spainis: ne tikai javas

javas spaini pietiekamā skaitā būvlaukumā - tie ir kaut kas, piemēram, universālo Anrühr- un transporta ierīce visu. Cik atšķirīgas versijas par to šo vienkāršo, bet neatņemama sastāvdaļa ir, jūs varat izlasīt šeit šajā amatā.

sajaucot un transportējot

piestā vanna var izmantot būvlaukumā ne tikai javu pārvadāšanai. Saņemt

  • Bet arī sajaukšanai vai pārvadāšanai tīrīšanu vai
  • krāsu vai ūdens

kopīga standarta izmērs javas kubls ir 20 litri noteikuma. Veidlapas jums būs atšķirīgs no apaļas vai kvadrātveida, ar plašu, vai ar šaurām atverēm. Materiāls parasti ir plastmasas un tipisks krāsu šeit ir melna.

Citas ērtas funkcijas ietver iekšēji uzstādīts litri dimensijās, kas ir nedaudz precīzāki parasti augstas, šauras spaiņos. Tātad var novērtēt salīdzinoši precīzu daudzumu, atšķaidīšanai vai vienkārši izmērīt. Tomēr, tomēr spainis ar turpmāku iespējamo atvēršanu ir vairāk praktiska, ja runa ir par labāko iespējamo sajaukšanās saturu.

Cena ietver javas spaini lētāko celtniecības palīgierīces, vairumā gadījumu, cenas sākot no 2,50 eiro vai pat zemāks, retos gadījumos līdz 5 eiro par īpaši: "stabilas" versijas jāveic vienu reizi.

avotiem internetā

  • Plastmasas Pasaules plasticwelt.de Šeit jūs varat iegādāties to pašu javas spaini ar pietiekamu krājumu - 10 piedāvā plastmasas pasauli šeit cenu tikai 20 eiro.
  • Collomix collomix.de The sajaukšanai speciālists - galvenokārt diapazonā no krātuves un maisītāji ir arī speciālistu traukā un sajauc javas spaini.
  • rīks Outlet werkzeug-outlet24.de Protams, var arī atrast rīku kontaktligzdas veselu kolekciju dažādu javas spaini dažādu izmēru, formu un dizainu.

Jūs varat ietaupīt izmaksas

java kausa izmaksas tik maz, ka tie nav faktiski iegūtu papildus - viegli atkal ņemt aparatūras veikala apmeklējumu. Un vienmēr pārliecinieties, ka tie ir pieejami pietiekamā daudzumā, kad tie ir nepieciešami.

Tips & triki Pirms Zugen ja iespējams smags spainis ar platām atverēm - tas var sajaukt labāku un precīzāku, precīzāk novērtēt saturu un daudz labāk maisa. Turklāt tie nav apgāzties viegli.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru