Glezna gaitenī ar modeli rada atmosfēru

gaitenis ir pirmā redzamā vizītkarte dzīvoklī vai mājā. Tāpēc tā dizains ir īpaši svarīgs daudziem cilvēkiem. Ar atbilstošu zīmējumu mēs esam izveidojuši krāsošanu kā mājīgu efektu.

Vertikālās izlādes modeļi

Lielākajā daļā gadījumu gaitenis ir neliela telpa un tai nav dabiska gaismas avota. Tāpēc parasti ieteicami spilgti toņi, kas vizuāli palielina telpu. Šo efektu var palielināt ar prasmīgiem modeļiem.

Svītrainus ģeometriskos modeļus var izmantot ļoti mērķtiecīgi, lai veidotu gaiteņa vizuālo izskatu pareizajās vietās. Vertikālās svītras stiept telpu un padarot to izskatīties augstāk.

Ja vertikālās sloksnes novieto uz sienas dažādos platumos un dažādos attālumos, stiepes efekts tiek papildus palielināts. Tādējādi plaša gareniskā siena kopējā efektā var tikt pielāgota īsām gala sienām. Vertikālo svītru garums "ap stūriem" papildus pastiprina efektu.

Horizontālas joslas paraugi St Painting gaitenī ar horizontālām svītrām var svārstīties no viena robežas insulta līdz kāpnēm. Šķērsgriezuma raksti "izspiež" sienas izskatu un samazina garo sienu mitrumu, salīdzinot ar gaiteņa īsākajām malām.

puse ar augstu krāsu iestatījumu apmēram vienu metru vai mazu mēbeļu augstums izraisa komfortu. Šeit ir īpaši piemērotas kasetes vai, piemēram, tīrīšanas paņēmieni.

pamatprincipi modeļiem gaitenī

zem tumšas krāsas un virs gaišākas krāsas palielināt gaiteni.

  • Pilna virsmas kubiskā stila modeļi var ātri "izvēlēties".
  • Jāiekļauj gaismas avoti vai lampas.
  • Wiping metodes spilgtās krāsās darbojas labi.
  • Sarežģīti modeļi būtu jāizmanto tikai daļēji, lai radītu ietekmi.
  • Padomi un triki Paraugu gleznošana tiek piemērota zālē, tāpat kā mēbeļu un citu apdari "mazāk ir vairāk".
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru