Sarkanās krāsas sirdis kā dekoratīvs elements

Sastāvs no porcelāna ir skaists dekoratīvs elements. Jūs varat pakārt vienu uz mazām dāvanām vai izmantot tos sienu apdarei. Cik dārga ir porcelāna sirds un kā jūs to varat krāsot pats vai pat pats to var atrast nākamajā rakstā.

Cik dārgi ir porcelāna sirdis?

Porcelāna sirdis ir pieejamas no interjera dekoratora vai tiešsaistē par nelielu naudu. Komplektā 12 baltas sirdis ar izmēru 4,8 x 2cm izmaksas tischdeko-shop.de izmaksas 9,95 €. De.dawanda.com 3 baltas porcelāna sirdis ar piestiprinājuma caurumu maksā 2,20 €. (Stand: 2014. gada novembrī) individuell Pielāgojiet porcelāna sirds

Jūs varat viegli krāsot baltas porcelāna sirdis ar porcelāna vai porcelāna krāsām vai pielīmēt ar porcelāna uzlīmēm. Jūs varat arī to pilnībā krāsot vai izrotāt ar delikātu zelta robežu.

Sagatavojot porcelāna sirdis

Izmantojot vienkāršas mājas aizsardzības līdzekļus, jūs pat varat izgatavot porcelānu, kas ir konsekventi un krāsaini līdzīgs no cēlā porcelāna. Recepte un instrukcijas ir pieejamas šeit. Lai padarītu sirds formu, varat izmantot sīkdatnes alvu vai veidni smilšu kastēm.

Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru