Brilles droši mazgāt trauku mazgājamā mašīnā

dzīvo no trauku neviens patīk atdalīt pie vieglumu, kad viņam ir laiks. Bet, lai gan mūsdienu trauku galā, kā droši un uzmanīgi ar traukiem un glāzēm, daudzi cilvēki nomazgā glāzes joprojām rokām. Šeit ir daži triki un padomi par to, kā jūsu brilles ir pilnīgi drošas mašīnā.

Iekārtas šķirošana

Brilles bieži ir jutīgas pret augstām temperatūrām. Tādēļ jums vajadzētu pārliecināties, ka brilles atrodas tikai skalošanas ierīces augšējā atvilktnē. Šeit katram stiklam jābūt vismaz diviem no stieņiem. Tas novērsīs brilles no apgāšanās.

Smagie alus brilles

Protams, varat izdarīt izņēmumu no likuma ar smagu alu vai stikla burciņām. Jūs varat ievietot šos smagos brilles apakšējā atvilktnē. Bet jums patiešām vajadzētu to izdarīt tikai ar šādiem biezu sienu stikliem. Plāns, smalkas stikla, piemēram, augstas flautas vai tamlīdzīgi nevajadzētu sakārtoti tuvumā sildelementus.

Šaurie augstākās klases brilles

Īpaši šaurās brilles viegli pārvērtīsies uz režģa uz priekšu un atpakaļ. Tā kā stiklam nav tik stingras pamatnes, tas var nokrist, kad nonāk ūdens cietā ūdens strūkla. Sliktākajā gadījumā tas ne tikai sabojātu stiklu.

  • brilles augšējā iekraušana
  • karstumizturīgiem stikliem vai biezu sienu brilles var noteikti
  • augstas flautas vai kristāla glāzes mazgāti ar ilgu stils roku

Piena brilles - kaļķakmens

Ja jūs dzīvojat kādā jomā, kas ir krāna ūdenī ir īpaši grūti, kaļķakmens, tad Neskatoties uz visiem piesardzības pasākumiem, var gadīties, ka brilles saņem nelielu krīta nokrāsu vai kļūst pienains. Iepriekš varat to novērst, izmantojot piemērotu skalošanas līdzekli. Ja kaļķa ir jau tur, jūs varat to neitralizēt ar etiķa esenci vai citronskābi.

Tips & You TricksErkundigen jau pērkot trauku mazgājamā jūsu ūdens piegādātājs, kas ir ūdens cietības pakāpe jūsu reģionā. Tātad jūs varat aizsargāt ne tikai glāzes un traukus no sākuma, bet arī ierīci. Šī informācija var būt arī svarīga veļas mazgājamās mašīnas darbināšanai.
Dalieties ar draugiem

Atstājiet savu komentāru